Informace

 

Vítejte na internetových stránkách umělecké agentury Adam & Eva .

hudební skupina   Duo METROPOL

Nabízíme kompletní svatební servis - hudbu.

Naše umělecká agentura Vám zajistí kapelu, živou hudbu a zábavu nejen pro Vaši svatbu, ale i pro různé společenské akce. Zajistíme vám kapelu pro váš maturitní ples, živou hudbu pro vaše taneční, prodloužené, firemní večírky nebo třeba i rodinné oslavy. Hudba je nezbytnou součástí svatebního veselí. Kapela dotváří atmosféru významného dne, příjemně naladí u slavnostní hostiny a rozproudí zábavu. Každý z hostů má jistě zcela jinou představu a vkus. Nejdůležitějším aspektem je neutrálnost žánrů a zároveň jejich pestrost. Hudba (kapela) je na svatbě velmi důležitá, možná nejdůležitější.

Nic nerozproudí zábavu tak, jako zkušená živá kapela, kapela která zahraje hity pro všechny věkové kategorie. Babičky si tak mohou zavspomínat u lidovky, evergreenů a Vy si naopak užijete novinky z rádia - hity, internationální šlágry - a všichni dohromady se vyřádíte při klasických vypalovačkách.

Duo METROPOL z Brna hraje český a internacionální repertoár ( od rock´n´rollu, disco hitparády až po českou lidovku ) pro posluchače každého věku z České republiky a zahraničí. Jsme schopni pobavit každou společnost - MLADÉ  (moderní hudba) i STARŠÍ HOSTY  ( oldies ) - svatby, podnikové večírky,  společenské plesy a rodinné oslavy. Zpíváme česky, anglicky, německy, francouzsky, italsky, španělsky a hrajeme všechny taneční rytmy.

Připravili jsme pro Vás zkrácené ukázky mp3.-LIVE ( živě nahrány )-žádné studio.

Kapela disponuje nejmodernější technikou ve stereo kvalitě.

Nástrojové obsazení – kytara, klávesy - keyboard - piano, alt-saxofon, harmonika, housle, 2 krát vocal.

 Hudební skupina - kapela používá předem připravený rytmický podklad, který nahradí chybějící hudební nástroje - například - basa, bicí nástroje. Takový systém používají všechny malé kapely, aby zajistily plnohodnotnou, velmi kvalitní reprodukci hudby.

Pořádáte ples, firemní večírek, taneční zábavu, svatbu nebo rodinnou oslavu a ještě nemáte hudbu. 

Pak jsme tu pro vás!
Kapela Duo Metropol je tou nejlepší volbou pro dobrou zábavu všech věkových kategorií.
Výběr repertoáru je vždy podřízen konkrétnímu složení posluchačů a zahrnuje široké spektrum českých a zahraničních skladeb, evergreeny i současnou populární hudbu, skladby rockové, bluesové, instrumentální a samozřejmě lidovky (valčík, polka, tango...).
Pro V.I.P. akce nabízíme produkci tzv. tafel music, kdy budeme vytvářet atmosféru pro Vaše obchodní či jiné jednání jako hudební kulisa.
To vše můžete mít za přijatelných cenových podmínek.

Proto neváhejte a zamluvte si termín-určitě nebudete litovat! 
 

Naši uživatelé, odběratelé

Pořadatelé hudebních produkcí, vystoupení - společenské, maturitní, maškarní plesy, svatby, oslavy, narozeniny, firemní večírky, ostatkové zábavy.....atd.

 

Informace pro POŘADATELE :

Přijímáme objednávky na volné termíny, které je nutno dohodnout telefonicky, nebo e-mailem.

Smluvní požadavky kapely:

1. Pro hladký průběh hudební produkce musí být zajištěna kvalitní pořadatelská služba. Za pořadatelskou službu, bezpečnost hudebníků, hudebních nástrojů a aparatury odpovídá pořadatel produkce.

2. Pro vystoupení a umístění aparatury potřebujeme vhodné, bezpečné místo s minimální plochou 2 x 4 m.

3. Zásuvku s el.proudem 220 V - 16 A (dle norem).

4. Pro venkovní vystoupení (pod širým nebem) je nutné kryté pódium, které bezpečně ochrání aparaturu a hudební nástroje před nepřízní počasí.

7. Předpokládaná doba hudební produkce je 6 hodin (doporučujeme), max. 8 hodin. Prodloužení je možné po dohodě v průběhu produkce.

8. Prostory budou hudebníkům zpřístupněné 1 hodinu před a 1 hodinu po produkci z důvodu instalace zvukové aparatury.